Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 19:28:54

Команда Чернігівського району стала чеміоном всеукраїнського футбольного Кубку "Золотий колос України"

21.07.2014   15:01Агенцiя

З 14 по 18 липня в м. Скадовську на однойменній начально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України відбулися Всеукраїнські змагання першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» 2014 року серед команд юнаків 2002 року народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України. Змагання організувала і провела Центральна рада ВФСТ «Колос» АПК України.

Фінансування змагання було дольовим: витрати на проїзд, харчування та проживання спортсменок і тренерів за рахунок відряджуючих організацій, а витрати на підготовку місць проведення змагання, транспортні послуги, придбання канцтоварів і медикаментів, оплата обслуговуючого персоналу, медичних працівників та футбольних арбітрів за рахунок Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України.

У змаганні узяли участь 10 колосовських команд з 7 областей України, по суті це більш ніж вдвічі менше, як у минулі роки. Але в Україні на Сході війна та й до того ж фінансово-економічна криза.

І не дивлячись на АТО в Донецькій і Луганській областей, наперекір усім негараздам, що є там, у змаганні взяла участь команда «Азовець» Новоазовського району Донецької області (голова обласної організації Вадим Кашеваров, тренер Микола Кравцов).

Змагання проходили за правилами клубу «Шкіряний м’яч» за коловою системою у одне коло – кожна команда зіграла по 9 матчів по 30 хвилин кожен за 5 ігрових днів.

Чемпіоном, набравши 24 очка із 27 можливих, стала команда «Колос» Чернігівського району Чернігівської області (голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Володимир Примак).

Чемпіонами стали футболісти Антон Білий, Олексій Нитченко, Андрій Авдієнко, Івае Серідко, Іван Деревянко, Сергій Волов, Дмитро Запека, Микола Острик, Ігор Скачок, Антон Ворнченко, Ярослав Шпак, Андрій Новик, тренери Михайло Ярошенко та Ігор Хамко).

Срібний призер – команда «Майстер-С» смт. Антонівка м. Херсона, бронзовий – «Рось» Погребищенського району Вінницької області.

Команди, що посіли І-ІІІ місця у першості були нагородженні пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів ВФСТ «Колос» АПК України, футболісти і тренери команди-чемпіона – золотими медалями, дипломами І ступеню, срібні і бронзові призери відповідними медалями і дипломами ВФСТ «Колос» АПК України.

Цінними призами та дипломами ВФСТ «Колос» АПК України були нагороджені також Андрій Авдієнко «Колос» Чернігівщина, як кращий бомбардир, Захар Дедусь «Рось» Вінничина, як кращий воротар, Павло Костров «Майстер-С» Херсонщина, як кращий гравець турніру.


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
 

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.