Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 17:00:17

"Олімпійський день" на Прилуччині

02.07.2014   10:14Агенцiя

Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Олімпійський день» завітав до Прилуччини. Центральними вулицями міста стартував легкоатлетичний пробіг, в якому приймали участь як професійні атлети, так і атлети, які тільки розпочинають заняття спортом, вихованці спортивних шкіл, навчальних закладів.

Не тільки спостерігачами, але і активними учасниками ставали перехожі громадяни, які з великою зацікавленістю фотографували, знімали на мобільні телефони і підключали до пробігу. На фініші учасників чекали юні вихованці дитячих садків, які з кульками та іграшками в руках «визначали» переможців у забігах.

На центральній площі міста зустрічали олімпійський забіг бронзовий призер Олімпійських ігор, почесний громадянин міста Валентина Цербе – Несіна, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту міськради С.В. Соколов, головний спеціаліст сектору Р.Б. Мосципан.

На урочистій лінійці проголосили вітання Президента НОК України С.Н. Бубки учасникам Олімпійського дня.

Кожний учасник отримав сертифікат учасника та сувенірну атрибутику. Переможці були нагороджені медалями та призами.

Всі учасники спортивно – видовищного свята залишилися задоволеними і висловлювали подяку організаторам та побажання щодо нових зустрічей на спортивних доріжках та майданчиках.


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.