Податківці – срібні призери
Як звісно, 12 червня в Бразилії стартував Кубок світу з футболу. За крок від участі в ньому зупинилася збірна України. Але життя триває і Чернігів залишається містом, де футбол шанують - і гравці, і вболівальники.
Тож 21 червня завдяки підтримці міської громади був організований футбольний турнір “LESCOVICA CUP – 2014”.
У ньому взяли участь п’ять аматорських футбольних колективів міста, а саме місцеві команди: два склади «Урагану» - дорослий (минулорічний півфіналіст чернігівської міської першої ліги) та молодіжний, «Лісковиця», «Політех», а також вперше - команда ДПІ у місті Чернігові на чолі з капітаном Віталієм Петрищевим.
Судив матчі провідний фахівець чернігівської федерації футболу Олексій Скрипка.
Змагання пройшли за коловою системою, що визначило напругу та непередбачуваність боротьби.
Однак податківці були, як кажуть, на висоті. Захист команди не пропустив жодного м‘яча, а форвард Олександр Крупко, забивши чотири голи, допоміг команді здобути звання віце-чемпіонів та срібні нагороди.
Але найголовніше, що футбол – це командна гра, яка об’єднує і згуртовує, допомагає підтримувати чудову спортивну форму і вести здоровий спосіб життя.
Ігор Закружний, голова спортивної комісії Чернігівської обласної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів Міністерства доходів і зборів України
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.