Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 07:31:02

У Чернігові відбулася фінальна частина Чемпіонату Державної кримінально-виконавчої служби України з футзалу

20.06.2014   16:51Агенцiя

Упродовж двох днів (18 та 19 червня) в приміщенні Фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського державного інституту економіки і управління відбувалася фінальна частина Чемпіонату Державної кримінально-виконавчої служби України з футзалу.

У змаганнях, проведення яких забезпечив Чернігівський юридичний коледж Державної пенітенціарної служби України, брали участь вісім команд, які перемогли у відбірковій частині чемпіонату.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України кандидат юридичних наук, доцент, полковник внутрішньої Олександр Олійник, представник апарату ДПтС України підполковник внутрішньої служби Олексій Шеремета, начальник відділу фізичної культури і спорту Чернігівської міської ради Олександр Стецько, керівництво Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», викладачі та курсанти коледжу.

За результатами матчів першого дня було визначено учасників наступного кола змагань. Зокрема, ними стали збірні Управління ДПтС України в Кіровоградській області; Управління ДПтС України у Львівській області; Управління ДПтС України у Хмельницькій області та команда Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України.

У фінальному матчі, що відбувся, як і півфінальні, 19 червня зустрілися команди з Хмельницького та Львова. Перемогу здобули хмельничани – минулорічні чемпіони ДКВС. Друге місце, відповідно, посіла збірна Управління ДПтС України у Львівській області. За третє місце змагалися кіровоградці та чернігівці. Перемогу здобула збірна Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України.

Нагадаємо, Чернігівський юридичний коледж - базовий навчальний заклад Державної пенітенціарної служби України, який готує фахівців-юристів для кримінально-виконавчої служби України освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та «бакалавр» на денній та заочній формах навчання.

Як спеціалізований навчальний заклад Чернігівський юридичний коледж розпочав свою історію 15 вересня 1978 року, коли було створено школу удосконалення начальницького складу міліції. За час існування навчального закладу, як школи удосконалення начальницького складу міліції, пройшли курс підготовки та підвищення кваліфікації понад 16 тисяч співробітників органів внутрішніх справ та установ виконання покарань.

Прес-служба Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.