Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 18:32:03

У Чернігові відбулася фінальна частина Чемпіонату Державної кримінально-виконавчої служби України з футзалу

20.06.2014   16:51Агенцiя

Упродовж двох днів (18 та 19 червня) в приміщенні Фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського державного інституту економіки і управління відбувалася фінальна частина Чемпіонату Державної кримінально-виконавчої служби України з футзалу.

У змаганнях, проведення яких забезпечив Чернігівський юридичний коледж Державної пенітенціарної служби України, брали участь вісім команд, які перемогли у відбірковій частині чемпіонату.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України кандидат юридичних наук, доцент, полковник внутрішньої Олександр Олійник, представник апарату ДПтС України підполковник внутрішньої служби Олексій Шеремета, начальник відділу фізичної культури і спорту Чернігівської міської ради Олександр Стецько, керівництво Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», викладачі та курсанти коледжу.

За результатами матчів першого дня було визначено учасників наступного кола змагань. Зокрема, ними стали збірні Управління ДПтС України в Кіровоградській області; Управління ДПтС України у Львівській області; Управління ДПтС України у Хмельницькій області та команда Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України.

У фінальному матчі, що відбувся, як і півфінальні, 19 червня зустрілися команди з Хмельницького та Львова. Перемогу здобули хмельничани – минулорічні чемпіони ДКВС. Друге місце, відповідно, посіла збірна Управління ДПтС України у Львівській області. За третє місце змагалися кіровоградці та чернігівці. Перемогу здобула збірна Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України.

Нагадаємо, Чернігівський юридичний коледж - базовий навчальний заклад Державної пенітенціарної служби України, який готує фахівців-юристів для кримінально-виконавчої служби України освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та «бакалавр» на денній та заочній формах навчання.

Як спеціалізований навчальний заклад Чернігівський юридичний коледж розпочав свою історію 15 вересня 1978 року, коли було створено школу удосконалення начальницького складу міліції. За час існування навчального закладу, як школи удосконалення начальницького складу міліції, пройшли курс підготовки та підвищення кваліфікації понад 16 тисяч співробітників органів внутрішніх справ та установ виконання покарань.

Прес-служба Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини