Понад 350 спортсменів і вболівальників зібрала спартакіада ПАТ «Чернігівгаз»
У вихідні, на базу Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту, з усієї області з`їхалися понад 350 спортсменів і вболівальників, щоб прийняти участь у восьмій обласній спартакіаді працівників ПАТ «Чернігівгаз».
210 газівників із 10 команд продемонстрували хто найсильніший, найспритніший та витриваліший в шістьох видах спорту. Це мініфутбол, настільний теніс, шашки, армспорт, гирьовий спорт та легкоатлетичний забіг. Незважаючи на дощову погоду, під гучні оплески вболівальників і пронизливі звуки горнів, спортсмени показали небувалу волю до перемоги. Фінальний футбольний матч та змагання з армреслінгу не поступались гостротою пристрастей справжній професійній грі.
По кожному виду спорту визначали переможців в особистому та командному заліку, а за підсумками всіх змагань визначали команди призерів. У загальному заліку перше місце виборола команда Прилуцького управління по газопостачанню та газифікації, на другу сходинку піднялася команда Ніжинського УГГ, третє місце посіла команда Ічнянського УГГ. Спортсмени чернігівської команди здобули перемогу в міні-футболі і в легкоатлетичному забігу.
Інтригуючим моментом спортивного свята стало змагання з гирьового спорту серед чоловіків у ваговій категорії понад 90 кг. Тут впевнено, з результатом 192 підйоми 24-кілограмової гирі, переміг багаторазовий призер і учасник змагань не лише обласного, а й Всеукраїнського масштабу Бучковець Євген - слюсар внутрішньобудинкових систем газопостачання Новгород-Сіверського РГГ.
«В минулому році в нас якісно змінився склад профкому і завдяки його ініціативи спартакіада відбулася. Тепер є впевненість, що і в наступні роки ми продовжимо наші спортивні традиції», - підкреслила голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова.
Завдяки вдалій організації і фінансовій підтримці профспілкового комітету ПАТ «Чернігівгаз», колектив зміг відродити спортивні традиції попередніх поколінь, адже останню спартакіаду облгаз проводив в 2008 році. Сьогодні керівництво компанії вважає одним із пріоритетних завдань щорічне проведення різнопланових спортивних заходів.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression