Чернігів може вперше в історії отримати представництво в Прем'єр-лізі
Чернігівська "Десна" розглядається як один з кандидатів на поповнення в українському елітному дивізіоні. У клубі заявили про готовність прийняти таку пропозицію.
Чернігівська "Десна", що дійшла до 1/4 фіналу Кубка України-2013/14 може вперше в історії отримати представництво в елітному дивізіоні українського чемпіонату.
Прем'єр-ліга намагається знайти шістнадцятого учасника чемпіонату в новому сезоні. На зборах представників клубів 12 червня в Києві було запропоновано прийняти змагання "Десну", яка повинна буде протягом тижня пройти процедуру ліцензування.
Керівництво "Десни" заявило про готовність підготувати інфраструктури для участі у Прем'єр-лізі.
Якщо офіційно надійде така пропозиція, дивлячись на яких умовах, то "Десна" погодиться стартувати в Прем'єр-лізі. У фінансовому плані клубу до снаги впоратися з витратами рівня УПЛ. Звичайно, не в групі лідерів, але в середині таблиці "Десна" зможе", - цитує видання UA-Футбол гендиректора чернігівчан Ігоря Ушарука.
"Я вже розмовляв з президентом клубу (Олексієм Чеботарьовим - прим. ред.), він сказав, що не проти виступу в Прем'єр-лізі. Якщо дозволять - він готовий прямо зараз купити базу для команди", - резюмував представник "Десни".
Нагадаємо, що в чемпіонаті першої ліги чернігівці посіли четверте місце, відставши від переможця першості донецького "Олімпіка" на 11 пунктів. Причини відмови від участі в Прем'єр-лізі ПФК "Олександрії", що посіла друге місце, у "Десни" з'явився шанс, так як скоріше всього третій колектив змагань алчевська "Сталь" також залишиться в Лізі 1.
Відзначимо, що "Десна" проводить домашні матчі на стадіоні імені Юрія Гагаріна в Чернігові. Трибуни споруди вміщують близько 12 тисяч глядачів. Також тут проводяться поєдинки жіночої збірної з футболу, а на території арени розміщена державна база "Олімпійський навчально-спортивний центр".
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.