Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 18:42:47

"Розвиток велосипедної інфраструктури в м. Чернігові" - за такою темою відбулося засідання міської ради по туризму. ВІДЕО

04.06.2014   07:34

3 червня перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола взяв участь у щорічному засіданні ради по туризму при Чернігівській міській раді, яке провела заступник міського голови Анна Романова. В її роботі також взяли участь депутати міської ради, начальники управлінь, представники бізнесу, громадських організацій, засобів масової інформації.

На зустрічі обговорено основні питання щодо створення в обласному центрі велоінфраструктури, продемонстровано успішні приклади інших міст, озвучені результати досліджень, а також викладено поетапну стратегію розвитку велоруху у Чернігові.

Виступаючи перед учасниками засідання, Олександр Кодола, зокрема зазначив, що найбільш розповсюдженим транспортним засобом у світі є велосипед. За його словами, пріоритетним після пішоходів повинен бути громадський, велосипедний, а вже потім автомобільний (приватний) транспорт.

- Переконаний, що Чернігів має стати велосипедним містом із сучасними стандартами життя, і це додасть йому порядку і комфорту. Тому обласна рада в особі керівництва готова бути лобістом розвитку велоінфраструктури як в області, так і в місті на Десні, - наголосив керівник.

«Зараз ми повинні розробити та затвердити широкомаштабну міську Програму побудови велоінфраструктури. Для цього вже найближчим часом буде створена робоча група під головуванням заступника міського голови з питань архітектури і будівництва, профільних управлінь, представників громадських організацій для відпрацювання Програми розвитку велосипедної сфери. Паралельно ми будемо вести інформаційну промо компанію, популяризацію велоруху. Як приклад, ми вже цього року розмітимо перші велодоріжки в міському парку культури та відпочинку – «стежка здоров’я», яка веде з парку до міського пляжу. Ми плануємо залучати українських та закордонних фахівців і консультантів для побудови сучасної велосипедної інфраструктури, міжнародні фонди та організації», - зазначила у своєму виступі заступник міського голови Анна Романова.

У свою чергу, керівник велоспільноти «Лайба» Максим Цирулін окреслив присутнім перспективи від втілення в реалії зазначеної Програми:
«Концепція розвитку велоруху та побудови велоінфраструктури розрахована на 5 років. Ми повинні побудувати 100 км велодоріжок та поставити 10000 парковок у місті Чернігові. Це мінімальні європейські вимоги до сучасного міста. У нас є всі шанси стати велостолицею України.

Перші дві велопарковки на 8 та 6 паркомість в рамках пілотного проекту вже встановлені біля обласної та міської рад у Чернігові. Особлива подяка за це комунальному підприємству «Парковка та ринок» Чернігівської міської ради. Всі бажаючі можуть приїхати та випробувати їх.

Першу чергу велодоріжок, а це приблизно 12 км, ми взмозі розмітити вже цього року! Нам потрібна підтримка всіх зацікавлених осіб, бізнесменів, рестораторів, які бажають зробити наші місто туристичною перлиною Європи» - наголосив Максим Цирулін.

 

Гармата тб

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини