Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 02:09:13

"Розвиток велосипедної інфраструктури в м. Чернігові" - за такою темою відбулося засідання міської ради по туризму. ВІДЕО

04.06.2014   07:34

3 червня перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола взяв участь у щорічному засіданні ради по туризму при Чернігівській міській раді, яке провела заступник міського голови Анна Романова. В її роботі також взяли участь депутати міської ради, начальники управлінь, представники бізнесу, громадських організацій, засобів масової інформації.

На зустрічі обговорено основні питання щодо створення в обласному центрі велоінфраструктури, продемонстровано успішні приклади інших міст, озвучені результати досліджень, а також викладено поетапну стратегію розвитку велоруху у Чернігові.

Виступаючи перед учасниками засідання, Олександр Кодола, зокрема зазначив, що найбільш розповсюдженим транспортним засобом у світі є велосипед. За його словами, пріоритетним після пішоходів повинен бути громадський, велосипедний, а вже потім автомобільний (приватний) транспорт.

- Переконаний, що Чернігів має стати велосипедним містом із сучасними стандартами життя, і це додасть йому порядку і комфорту. Тому обласна рада в особі керівництва готова бути лобістом розвитку велоінфраструктури як в області, так і в місті на Десні, - наголосив керівник.

«Зараз ми повинні розробити та затвердити широкомаштабну міську Програму побудови велоінфраструктури. Для цього вже найближчим часом буде створена робоча група під головуванням заступника міського голови з питань архітектури і будівництва, профільних управлінь, представників громадських організацій для відпрацювання Програми розвитку велосипедної сфери. Паралельно ми будемо вести інформаційну промо компанію, популяризацію велоруху. Як приклад, ми вже цього року розмітимо перші велодоріжки в міському парку культури та відпочинку – «стежка здоров’я», яка веде з парку до міського пляжу. Ми плануємо залучати українських та закордонних фахівців і консультантів для побудови сучасної велосипедної інфраструктури, міжнародні фонди та організації», - зазначила у своєму виступі заступник міського голови Анна Романова.

У свою чергу, керівник велоспільноти «Лайба» Максим Цирулін окреслив присутнім перспективи від втілення в реалії зазначеної Програми:
«Концепція розвитку велоруху та побудови велоінфраструктури розрахована на 5 років. Ми повинні побудувати 100 км велодоріжок та поставити 10000 парковок у місті Чернігові. Це мінімальні європейські вимоги до сучасного міста. У нас є всі шанси стати велостолицею України.

Перші дві велопарковки на 8 та 6 паркомість в рамках пілотного проекту вже встановлені біля обласної та міської рад у Чернігові. Особлива подяка за це комунальному підприємству «Парковка та ринок» Чернігівської міської ради. Всі бажаючі можуть приїхати та випробувати їх.

Першу чергу велодоріжок, а це приблизно 12 км, ми взмозі розмітити вже цього року! Нам потрібна підтримка всіх зацікавлених осіб, бізнесменів, рестораторів, які бажають зробити наші місто туристичною перлиною Європи» - наголосив Максим Цирулін.

 

Гармата тб

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини