Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 16:03:01

Сергій Бочковський привітав учасників Меморіалу з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля

31.05.2014   13:04

Команда спортсменів Київської області виборола кубок 27-го Меморіалу з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля. Змагання проходили 29-30 травня у Чернігові на території спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС у Чернігівській області. Друге загальнокомандне місце отримали рятувальники міста Києва, третє – Одещини.

У Меморіалі взяли участь збірні команди кращих спортсменів-рятувальників з 8-ми областей України та Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Учасників змагань у п‘ятницю привітав Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський.

Спортивна боротьба точилася у п’яти видах спорту: підйомі штурмовою драбиною у вікно четвертого поверху, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, двоборстві, пожежній естафеті та бойовому розгортанні. Всі учасники та команди, які зайняли призові місця, отримали медалі та цінні подарунки.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини