Свято краси та грації у Чернігові
У Чернігові вперше пройшов І Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Перлина Полісся». Захід відбувся 17-18 травня на базі ЗОШ №19 за підтримки міського голови Олександра Соколова. Турнір зібрав гімнасток різного віку з різних міст України. Організаторами заходу виступили Федерація художньої гімнастики міста Чернігова та відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Чернігів».
Гостями свята краси та грації стали команди з міста Києва (Школа Дерюгіних, ДЮСШ «Олімп», ДЮСШ 3), з міст Луцька, Запоріжжя та Славутича. Загалом у турнірі взяли участь 82 гімнастки віком від 4 до 16 років. Гімнастки змагались в різних категоріях, переважна більшість з них виконували 2 види програм.
Гості та глядачі були приємно вражені насиченою і видовищною програмою турніру. Окрім змагань, яскравими частинами турніру стали Парад Відкриття, Парад Нагородження, а також Гала - концерт за участю як самих гімнасток, так і дитячих творчих колективів міста Чернігова. Після завершення всіх офіційних частин змагань для учасниць запропонована розважальна програма від спонсорів: солодкий стіл, різноманітні конкурси, дитяча дискотека.
За результатами змагань журі визначило переможців у різних категоріях, зокрема:
- серед майстрів спорту: Мері Мкртчян (ЧО ШВСМ) та Діана Спешилова (ЧО ШВСМ);
- серед кандидатів у майстри спорту: Марина Петроченко (ДЮСШ «Чернігів») та Ольга Пушкар (ДЮСШ «Чернігів»);
- серед гімнасток 2002 р.н.:Анастасія Ревун(ДЮСШ «Чернігів») та Дарина Куліч (ДЮСШ «Чернігів»);
- серед гімнасток 2003 р.н.: Діана Юріна (ДЮСШ «Олімп» м. Київ) та Катерина Іванова (ДЮСШ «Олімп» м. Київ);
- серед гімнасток 2004 р.н.: Ліза Кузьмінська (м.Луцьк), Тетяна Бур’ян (Школа Дерюгіних м. Київ) та Вікторія Шарак (ДЮСШ «Чернігів»);
- серед гімнасток 2005 р.н.: Ліза Єфіменко (ДЮСШ «Чернігів»);
- серед гімнасток 2006 р.н.: Альона Бондарева (ДЮСШ «Чернігів»), Маріанна Сапон (ДЮСШ «Чернігів») та Софія Босюк (м. Луцьк);
- серед гімнасток 2007 р.н.: Анна Долеско (ДЮСШ «Чернігів») та Карина Лукаш (ДЮСШ «Чернігів»);
- серед гімнасток 2008 р.н.: Валерія Калиш (м. Луцьк) та Софія Часник (ДЮСШ «Чернігів»);
- серед найменших учасниць2009 р.н.: Маргарита Глухова (ДЮСШ «Чернігів»).
Всі учасниці турніру нагороджені пам’ятними подарунками, отримали медалі та грамоти, а за перші місця - Кубки переможниць турніру. За словами головного тренера Чернігівської області з художньої гімнастики Юлії Бориско організатори заходу мають намір зробити турнір "Перлина Полісся" у Чернігові щорічним.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.