У Чернігові проходить спартакіада депутатів рад різних рівнів
У Чернігові розпочалася ІVобласна літня спартакіада депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, присвячена 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Традиційно урочисте відкриття спартакіади відбулося на міському стадіоні імені Ю.Гагаріна з параду усіх команд, який очолив майстер спорту, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Петро Лобас.
Право підняти Державний Прапор України було надано команді-переможниці минулорічних змагань з Ріпок.
Учасників спартакіади привітав голова обласної ради Микола Звєрєв. Він наголосив на важливості проведення спортивних змагань. "Ми, депутати рад усіх рівнів, повинні бути взірцем для громад, для людей не тільки у прийнятті рішень, але й і в спорті", - сказав він.
Команду Чернігівської міської ради очолив міський голова Олександр Соколов. Він разом з колегами вийшов на футбольне поле. Для керівника Чернігова, за його словами, головне – не перемога, а те, що депутати спілкуються між собою і демонструють приклад здорового способу життя.
На змагання прибули понад 20 команд з усіх районів та міст області. Всього у спартакіаді беруть участь майже 400 депутатів, які змагаються у 5-ти видах спорту.
Завершилася IV обласна літня Спартакіада депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, присвячена перемогою збірної команди Срібнянського району .
Гідну конкуренцію переможцю змагань склали команди Ніжинського та Борзнянського районів, які за кількістю набраних очок завоювали відповідно друге та третє місця. Збірна команда депутатів обласної ради, очолювана головою постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Іваном Чаусом, виборола 20 місце.
Під час урочистої церемонії закриття, учасників та переможців змагань поздоровив голова обласної ради Микола Звєрєв і вручив їм грамоти, медалі та кубки.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.