Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:17:29

Юним чернігівським футболістам є на кого рівнятися

06.01.2012   07:58

З 3 по 5 січня у Чернігові в спортивному залі Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу “Юність” проходив традиційний Різдвяний турнір з футболу серед дітей.

За інформацією організаторів, у змаганнях взяли участь шість команд із Чернігова та Ніжина. За результатами турніру всі призові місця дісталися чернігівським командам: перше місце зайняла команда “Десна”, друге і третє “Юність – 1” та “Юність – 2” відповідно.

В церемонії нагородження взяли участь заступник міського голови, голова міської федерації футболу Станіслав Віхров та гравець столичного футбольного клубу “Динамо”, кращий футболіст чемпіонату України з футболу 2011 року за версією газети “Команда” Андрій Ярмоленко.

Команди отримали Кубки та медалі від міської федерації футболу, а також цінні подарунки особисто від Андрія Ярмоленка. Тренери пишаються успіхами знаменитого вихованця чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу “Юність” та ставлять його за приклад юним спортсменам.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини