Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 14:42:10

Відкритий кубок чернігівської області з веслування на байдарках і каное. ВІДЕО

14.05.2014   13:37Агенцiя

У світі є декілька речей, на які можна дивитися вічно: вогонь, вода та спортивні змагання.

На території чернігівського річкового порту пройшов Відкритий кубок чернігівської області з веслування на байдарках і каное, присвячений пам`яті майстра спорту міжнародного класу Анатолія Кошарного.

Серед наймолодших юнаків 2002-2003 років народження перемогу здобув Богдан Анісовець.

Перше місце на байдарці серед юнаків та дівчат 2000-2001 років вибороли Денис Красілов і Єлизавета Кирилова, на каное - Олексій Музиченко та Анна Короткевич.



Переможцями у віковій категорії 16-17 років серед юнаків на байдарці стали Віталій Губко, на каное – Дмитро Примаков, серед дівчат - Антоніна. Скрипка та Марія Леоненко.

Серед юніорів у змаганні на байдарці перемогу здобули Денис Кравченко та Анастасія Корміліцина, на каное – Дмитро Косякін та Ірина Петрик.

Абсолютним чемпіоном старшої групи став Дмитро Музирьов.

Переможці отримали почесні грамоти та медалі, а також чашки та освіжаючі призи від спонсора.

Також, ужетрадиційно, найкращого спортсмена нагороджено кубком Анатолія Кошарного, і ним цього року став каноїст Дмитро Примаков!

Вітаємо та бажаємо переможцям нових звершень!

https://vk.com/garmata_tv

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

24 лютого: цей день в Україні і світі

24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44

День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини