Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 22:44:22

Чернігівщина приймає чемпіонат Державної кримінально-виконавчої служби України з рукопашного бою

08.05.2014   08:21Агенцiя

7 травня в Чернігівському юридичному коледжі управління Державної пенітенціарної служби України відбулося урочисте відкриття чемпіонату Державної кримінально-виконавчої служби України з рукопашного бою.

На відкриття щорічного чемпіонату завітали начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов, головний спеціаліст інспекції з особового складу Центрального апарату ДПтС України підполковник внутрішньої служби Олексій Шеремета, начальник відділу фізичної культури та спорту Чернігівської міськради Олександр Стецько, заступник керівника апарату Чернігівської ОО ФСТ «Динамо» Сергій Слісаренко. 

До присутніх звернувся головний спеціаліст інспекції з особового складу Центрального апарату ДПтС України підполковник внутрішньої служби Олексій Шеремета, який зачитав вітання учасникам чемпіонату від Голови Державної пенітенціарної служби України Сергія Старенького та побажав усім чесної, безкомпромісної боротьби й вагомих перемог.

Начальник Чернігівського юридичного коледжу полковник внутрішньої служби Олександр Олійник привітав спортсменів з відкриттям чемпіонату та побажав наснаги в одержанні перемоги.

Валерій Пісклов у своєму виступі зазначив: «Цей захід особливо важливий для пенітенціаріїв України. Особлива подяка керівництву Чернігівського юридичного коледжу за прекрасну організацію та теплий прийом. Бажаю всім учасникам приємних вражень, перемог, хай ці змагання стануть для черговим спортивним досягненням. Нехай всім вам щастить і переможе найсильніший».

Почесне право підняти прапор України було надано представнику команди Київської області, яка стала переможцем у минулому році.

В чемпіонаті візьмуть участь 85 спортсменів з 20 збірних команд територіальних органів та навчальних закладів ДПтС України.


Прес-служба ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини