Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 травня, 01:51:37

Чернігівська обласна ШВСМ посіла найвищі рядки у рейтингах Всеукраїнських федерацій зі стрільби та дзюдо

04.01.2012   08:24Агенцiя

Всеукраїнські федерації з видів спорту наприкінці року підбили підсумки своєї діяльності та визначили кращих спортсменів, тренерів та організації зі своїх видів спорту.

Наталія Смаль

Наталія Смаль

Так, за підсумками Федерації стрільби України, у 2011 році відділення кульової стрільби Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності було визнано найкращим в Україні.

Рейтинг був сформований за результатами на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Найбільший внесок залікових балів до рейтингу надали Олена Костевич (перше місце у фіналі Кубку світу, третє – у чемпіонаті Європи, двічі перемагала на етапах Кубків світу, срібна та бронзова призерка етапів Кубку світу) та Галина Авраменко (чемпіонка Європи та України).

За підсумками Федерації дзюдо України у 2011 році на підставі результатів був сформований Всеукраїнський рейтинг спортсменів та тренерів дзюдо.

До шістки кращих дзюдоїсток України ввійшли одразу три представниці Чернігівської ШВСМ:
– Наталія Смаль – визнана кращою в Україні, в минулому році вона була 4-5-ю;
– Марія Буйок Марія – 3 місце у Всеукраїнському рейтингу, в минулому році – шоста;
– Оксана Діденко – шоста, в минулому році 17.
Тренери цих спортсменок були визнані кращими тренерами України серед жінок:
– Анатолій Маркін – переможець у рейтингу серед тренерів;
– Олександр Андронов – друге місце рейтингу.


http://noc-cn.org/news/chernigivska_oblasna_shvsm_posila_najvishhi_rjadki_u_rejtingakh_vseukrajinskikh_federacij_zi_strilbi_ta_dzjudo/2012-01-02-378

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини