Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 06:16:14

Спорт гартує характер і допомагає в роботі

29.12.2011   08:14

Ряд важливих аспектів діяльності обговорили правоохоронці на позачерговій конференції Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

105 делегатів від об’єднаних колективів та колективних членів організації мали на меті привести Статут Чернігівської обласної організації “Динамо” України у відповідність до нового Статуту товариства “Динамо” України.

В роботі зібрання взяли участь ряд керівників правоохоронних відомств області. Конференцію очолив голова Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександр Михайлик.

Доповідач – перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України Віктор Руденко поінформував членів Президії та присутніх делегатів про підсумки сплати членських внесків у поточному році, результати виступів збірних команд Чернігівської обласної організації “Динамо” у чемпіонатах України зі службово-прикладних видів спорту, а також зміст цьогорічної Спартакіади серед колективів фізичної культури силових структур області.

В ході обговорення учасники засідання одноголосно затвердили зміни до Статуту.

Потім колективи, які посіли призові місця в змаганнях “Динаміади-2011”, а також громадський актив і спортсмени організації, отримали нагороди з рук голови Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександра Михайлика:

– за ІІІ місце в змаганнях “Динаміади-2011” року – колектив Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації;

– за ІІ місце – колектив Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України;

– за І місце – колектив Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській в області.

За внесений вагомий вклад у співпрацю та розвиток фізичної культури і спорту були нагороджені Олександр Єфименко (Управління МВС), Олексій Шеремета (Чернігівський юрколедж Державної пенітенціарної служби), Валерій Кисіль (Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації), Костянтин Ніколайцев (Управління МНС), Василь Литвинов (Чернігівський прикордонний загін), Олександр Ничипоренко (Управління Служби безпеки), Олександр Михайленко (Чернігівська митниця), Наталія Кисельова (Управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань), Ярослав Тищенко (Прокуратура області), Василь Яковенко (військова частина 3041 м. Славутич), Олександр Граб (Управління Державної служби охорони при УМВС), Микола Василенко (військова частина 3066). Почесною грамотою “Динамо” нагороджений Анатолій Легеда.

З 17 по 18 грудня у Києві відбулися Всеукраїнські змагання під гаслом “Динамо” – дітям України серед юнаків та дівчат. Збірна команда Чернігівської обласної організації “Динамо” завоювала І місце.

Олександр Михайлик вручив посвідчення “Юного динамівця”, значки, грошові премії та новорічні подарунки юним спортсменам-перможцям – Дарії Рожнятовській і Юлії Тимошко, які займаються в школі “Динамо” кульовою стрільбою. Також був відзначений Віктор Прокопович, який займається в школі “Динамо” вільною боротьбою і Даніїл Козлов, який займається в школі “Динамо” панкратіоном

Із заключним словом перед присутніми виступив голова Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександр Михайлик, він високо оцінив значення спорту в повсякденній роботі правоохоронців та побажав колегам подальших успіхів і здобутків

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.