Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 11:27:40

Спорт гартує характер і допомагає в роботі

29.12.2011   08:14

Ряд важливих аспектів діяльності обговорили правоохоронці на позачерговій конференції Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

105 делегатів від об’єднаних колективів та колективних членів організації мали на меті привести Статут Чернігівської обласної організації “Динамо” України у відповідність до нового Статуту товариства “Динамо” України.

В роботі зібрання взяли участь ряд керівників правоохоронних відомств області. Конференцію очолив голова Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександр Михайлик.

Доповідач – перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України Віктор Руденко поінформував членів Президії та присутніх делегатів про підсумки сплати членських внесків у поточному році, результати виступів збірних команд Чернігівської обласної організації “Динамо” у чемпіонатах України зі службово-прикладних видів спорту, а також зміст цьогорічної Спартакіади серед колективів фізичної культури силових структур області.

В ході обговорення учасники засідання одноголосно затвердили зміни до Статуту.

Потім колективи, які посіли призові місця в змаганнях “Динаміади-2011”, а також громадський актив і спортсмени організації, отримали нагороди з рук голови Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександра Михайлика:

– за ІІІ місце в змаганнях “Динаміади-2011” року – колектив Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації;

– за ІІ місце – колектив Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України;

– за І місце – колектив Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській в області.

За внесений вагомий вклад у співпрацю та розвиток фізичної культури і спорту були нагороджені Олександр Єфименко (Управління МВС), Олексій Шеремета (Чернігівський юрколедж Державної пенітенціарної служби), Валерій Кисіль (Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації), Костянтин Ніколайцев (Управління МНС), Василь Литвинов (Чернігівський прикордонний загін), Олександр Ничипоренко (Управління Служби безпеки), Олександр Михайленко (Чернігівська митниця), Наталія Кисельова (Управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань), Ярослав Тищенко (Прокуратура області), Василь Яковенко (військова частина 3041 м. Славутич), Олександр Граб (Управління Державної служби охорони при УМВС), Микола Василенко (військова частина 3066). Почесною грамотою “Динамо” нагороджений Анатолій Легеда.

З 17 по 18 грудня у Києві відбулися Всеукраїнські змагання під гаслом “Динамо” – дітям України серед юнаків та дівчат. Збірна команда Чернігівської обласної організації “Динамо” завоювала І місце.

Олександр Михайлик вручив посвідчення “Юного динамівця”, значки, грошові премії та новорічні подарунки юним спортсменам-перможцям – Дарії Рожнятовській і Юлії Тимошко, які займаються в школі “Динамо” кульовою стрільбою. Також був відзначений Віктор Прокопович, який займається в школі “Динамо” вільною боротьбою і Даніїл Козлов, який займається в школі “Динамо” панкратіоном

Із заключним словом перед присутніми виступив голова Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександр Михайлик, він високо оцінив значення спорту в повсякденній роботі правоохоронців та побажав колегам подальших успіхів і здобутків

Останні новини Чернігівщини

Нові правила карантину в Україні: 10 фактів

Нові правила карантину в Україні: 10 фактів 09:32

Карантин в Україні з 20 вересня починає працювати за новими правилами. Зокрема, після виходу з "зеленої" зони вакциновані українці зможуть уникнути обмежень.

Поліція Чернігівщини встановила осіб, причетних до розбійного нападу в Бобровицькій громаді

Поліція Чернігівщини встановила осіб, причетних до розбійного нападу в Бобровицькій громаді 08:58

Співробітники Ніжинського районного відділу поліції та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області встановили осіб, причетних до розбійного нападу на пенсіонерку.

Золото, срібло та бронза: команда ветеранів з Чернігівщини здобула нагороди на «Іграх Воїнів»

Золото, срібло та бронза: команда ветеранів з Чернігівщини здобула нагороди на «Іграх Воїнів» 08:32

Команда чернігівських ветеранів 16 вересня знову відзначилась на перших Віртуальних «Іграх воїнів» (Warrior Games: Team Ukraine).

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:28

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 19 вересня по 8:00 20 вересня 2021 року

20 вересня - день «Полюби свою домашню тварину»

20 вересня - день «Полюби свою домашню тварину» 08:16

20 вересня проводиться День «Полюби свою домашню тварину»