"Гвардія" у важкій боротьбі виборола срібні медалі
Майже два місяці на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що у селищі Десна на Чернігівщині, проходив чемпіонат Козелецького району з футзалу.
Вже шостий рік поспіль військові виступають співорганізаторами такого спортивного дійства. Цьогоріч в турнірі взяли участь понад 200 футболістів, розподілених на 12 команд.
За результатами змагань команда «Гвардія» виборола почесне друге місце. Першу сходинку чемпіонату посіла міні-футбольна команда «Big Pool» із села Омельянів. Третє – за футболістами з міста Остер.
- Переможець змагань визначився лише в останьому турі, - повідомив начальник фізичної підготовки та спорту навчального центру майор Владислав Суспо. – Команда «Big Pool» поки що не знає поразок в щорічних чемпіонатах району. Ми весь час лідирували, та зовсім трохи не вистачило на фініші. В наступному році, сподіваюсь, перемога буде за «Гвардією».
Зазначимо, що за регламентом чемпіонату, до гри дозволено залучати «легіонерів». За «цивільні» команди грають дуже сильні футболісти з Корюківки, Броварів, Києва тощо. Деснянська ж «Гвардія» укомплектована тільки військовослужбовцями Збройних Сил України.
Організатори турніру нагородили переможців кубком, медалями та грамотами. А кращим гравцем чемпіонату суддівська колегія визнала старшого солдата контрактної служби Сергія Кудрю.
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.