Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 15:05:51

У Чернігові відбувся Чемпіонат зі спортивної капоейри. ВІДЕО

11.12.2013   11:58Агенцiя

Капоейра – дивовижне поєднання бойового мистецтва, танців, гри та запальної музики і пісень.

Для когось капоейра – це спосіб отримати прекрасну фізичну підготовку, для інших - можливість поринути в екзотичні традиції далекого континенту.

Днями у Чернігові відбувся чемпіонат міста з капоейри, змагання проходили на базі спортивного клубу "Білий вітер". За своїм принципом поєдинки схожі з іншими видами єдиноборств такими як бокс, кікбоксинг чи ж таеквандо. На татамі також два суперника і їхні дії оцінють судді.

Однак, на відміну від вищезгаданих дисциплін, контакт між учасниками сутички практично відсутній. Як і на будь-яких змаганнях боротьба йде за перемогу. Звання чемпіона отримує лише один.

А тому і пристрасті вирують серйозні. Однак у суддів сумнівів щодо переваги того чи іншого спортсмена немає ніколи. Кажуть, методика визначення переможця проста і очевидна. Чернігівські спортсмени поки мають можливість виступати лише в рамках таких змагань. Всеукраїнських турнірів поки не проводять, а для участі на міжнародних треба не малі кошти.

Поздоровляємо переможців та призерів Чемпіонату СК «Білий Вітер» зі спортивної капоєйри 8 грудня 2013 року

2007
1 місце: Шамрук Богдан
2 місце: Зубрій Данило
3 місце: Панов Роман
3 місце: Тентюк Тимофій

2006 (а)
1 місце: Рожок Максим
2 місце: Євдокимов Дмитро
3 місце: Забаштанський Микита
3 місце: Сантамарія Олексій

2006 (б)
1 місце: Грищенко Дмитро
2 місце: Горкавенко Олександр
3 місце: Розумієнко Варвара
3 місце: Пилипець Георгій

2005
1 місце: Пунтус Дмитро
2 місце: Прокопенко Павло
3 місце: Савоста Денис
3 місце: Танський Глеб

2004
1 місце: Мороз Дмитро
2 місце: Пархомець Владислав
3 місце: Саєвський Денис
3 місце: Авраменко Дмитро

2003
1 місце: Дімент Денис
2 місце: Дайреджиева Таня
3 місце: Кухоть Божена
3 місце: Яценко Іван

2002
1 місце: Боровий Данило
2 місце: Гулай Кирило
3 місце: Іллюшко Микита
3 місце: Голубкіна Вероніка

2001
1 місце: Пінчук Дмитро
2 місце: Овчаренко Дарина
3 місце: Ходяков Ярослав
3 місце: Колесников Микита

2000
1 місце: Мильто Владислав
2 місце: Носенко Данило
3 місце: Мосич Валентин
3 місце: Марценюк Ілля

1998
1 місце: Барковський Микита
2 місце: Пастушенко Олег
3 місце: Блоха Олександр

1996
1 місце: Татарчук Антон
2 місце: Богдан Вікторія
3 місце: Вікторевський Дмитро
3 місце: Кондратенко Богдан

Серед дорослих.
1 місце: Кравченко Андрій
2 місце: Жасан Валерій
3 місце: Березан Аліна
3 місце: Штих Олег

ТРА Новий Чернігів
ФОТО з соцмереж

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).