У "Десні" стартувала спартакіада
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокований у селищі Десна на Чернігівщині розпочалась Спартакіада з ігрових видів спорту.
Стартувала вона зі змагань з баскетболу. А протягом місяця 6 команд офіцерів управління навчального центру визначать кращих ще й у волейболі та міні-футболі.
Головними завданнями Спартакіади командування визначило підвищення спортивної майстерності та згуртування колективу, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту “Десни” майор Владислав Суспо, – І офіцери найвищої ланки управління доводять це особистим прикладом, адже всі граючі капітани команд – заступники командира 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Організатори хотіли включити до програми змагань і гандбол. Але тимчасово відмовилися від цієї ідеї. На жаль, у Збройних Силах України це не надто відомий вид спорту, тому правила гри знають одиниці. Але крапки в популяризації цієї цікавої і атлетичної гри в «Десні» не ставлять – будуть проводити відповідну роботу.
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.