Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:41:59

Волейбол: збірна військових проти збірної вчителів та учнів

01.11.2013   13:17

За першість на турнірі змагалися команди військовослужбовців Регіонального центру радіоелектронної розвідки «Північ», Командно-розвідувального центру і збірної команди викладачів фізичної підготовки і учнів випускних класів Чернігівської школи №33.

Як розповів начальник фізичної підготовки і спорту Центру майор Дмитро Артеменко, подібні заходи військовими спільно з учнями підшефної школи  проводяться регулярно. Окрім волейбольного турніру також організовуються змагання з футболу, армреслінгу та воєнізовані спартакіади. Військовослужбовці частини постійно сприяють організації й проведенню тематичних уроків мужності, занять на тему військово-патріотичного виховання, різноманітних заходів, пов'язаних з популяризацією військової служби.

Нині перемогла команда 33 школи, а шефи-військові зайняли відповідно друге і третє місце.

Вчитель фізкультури Леонід Шепель констатував:

-  Цей волейбольний турнір було проведено з метою пропаганди здорового способу життя. І, на мій погляд, головним під час його проведення було спілкування військових зі школярами й вчителями.

Найбільше симпатій від вболівальників отримала відмінниця у навчанні і спорті Ганна Ковальчук, яка вже п'ять років займається волейболом, брала участь в 15 волейбольних турнірах  і досягла певних успіхів.

Капітан Олег Авраменко волейболом захоплювався з дитинства, був у команді Житомирського інституту радіоелектроніки, а зараз каже, що:

- Цей турнір є черговим етапом у підтриманні дружніх стосунків з підшефними  школярами. Дехто з них у майбутньому можливо матиме бажання стати військовим. Ми, звичайно, намагаємося пропагувати військову службу серед молоді, але під час подібних змагань це вдається набагато краще. Спорт і безпосереднє спілкування нас зближує і надає нові перспективи.

Олександр Парій

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.