Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 06:32:10

У Чернігові вперше пройшли змагання з лучної стрільби. ВІДЕО

29.10.2013   14:35Агенцiя

До напруженої лучної «дуелі на виліт» привела жага перемоги учасників першого обласного змагання з лучної стрільби, що проходило у Чернігові, на базі 11-го ліцею.

Участь брали 4 десятки спортсменів, з них 10 кандидатів і майстрів спорту. На чемпіонат приїхали спортсмени з Черкас, Києва та Чернігівської області. Змагалися у влучності на всіх дозволених видах луку - традиційному, блочному і класичному. На дистанції 18 метрів.

Дівчата змагалися у своїй категоїй з силою натягування луку до 18 -23 кілограмів, а чоловіки до 35, а то й 40 кілограмів.

Наймолодшому учаснику змагань 11 років, він змагався на рівні з усіма. Для нього майстри спорту по стрільби з луку є життєвим прикладом.

Кожен лучник зробив що найменьше 10 підходів і випустив в кожному з них по 3 стріли. А кращі змагалися в дуелях за першість.

ТРА "Новий Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини