Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:10:30

Найсильнішими поліатлоністами серед силовиків стали міліціонери

24.10.2013   07:36

Спортивний гарт, витримка і сила є невід’ємною умовою служби в органах внутрішніх справ, а фізична культура – одним з профілюючих іспитів.

Тому будь-які спортивні змагання для міліціонерів – це ще один тест на їх професійну придатність, а перемога – доказ їх фахової майстерності. Фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України в Чернігівській області, членом якого є і УМВС України в Чернігівській області, регулярно проводить спортивні змагання з різних видів спорту між командами силових структур-членів товариства.

Силовики змагаються з багатьох спортивних дисциплін, але змагання з поліатлону – особливі, адже його учасники повинні продемонструвати вправність, силу та витривалість не лише в одному якомусь конкретному виді спорту, а одразу в трьох спортивних дисциплінах: стрільбі, плаванні та легкоатлетичному кросі.

В середині жовтня поточного року проводився чемпіонат ФСТ “Динамо” України в Чернігівській області з поліатлону серед колективів правоохоронних структур Чернігівської області. Кожен учасник повинен був продемонструвати свою вправність у стрільбі, силу в плаванні та спритність і витривалість у легкоатлетичному кросі.

На старт змагань вийшло 12 команд-учасниць по 3-4 спортсмени в кожній. В перший день спортсмени демонстрували майстерність володіння пневматичною зброєю та долали 100-метрову дистанцію на воді. Другий день був повністю присвячений бігу. Дистанції були розділені на 3 категорії: 100, 1000 та 3000 метрів.

В підсумку, в напруженій боротьбі, проявивши силу волі та наполегливість, перше загальнокомандне місце виборола збірна команда УМВС України в Чернігівській області. Друге посіли представники команди Чернігівського прикордонного загону і на третьому – Управління доходів і зборів в області. Після змагань відбулося урочисте нагородження призерів чемпіонату.
 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.