Львівський ВК "Барком" вдома двічі програв "Буревіснику" з Чернігова
Минулими вихідними відбулися матчі другого туру чемпіонату України з волейболу в чоловічій Суперлізі.
Чернігівський «Буревісник» і «Фаворит» з міста Лубни ідуть без поразок після двох стартових турів чоловічої волейбольної Суперліги України.
При цьому чернігівці ще не втрачала очки, а команда з міста Лубни не добрала одне на тай-брейку у матчі з «Кримсодою» з Красноперекопська.
Водночас, львівський «Барком-Кажани», «Дніпро» з Дніпропетровська та харківський «Локо-Експрес» очок поки так і не мають.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв