Чернігівські ліцеїсти – бронзові призери Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді
За чемпіонські титули змагалися команди з одинадцяти регіонів України, а також з Києва і Севастополя. У змаганнях, які нещодавно пройшли на базі спортивного комплексу «Зірка» Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, взяли участь близько 100 юних спортсменів.
Традиційно Чернігівську область представляла команда Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Юнаки змагалися у підтягуванні на перекладині, бігу на 100 метрів та кросу на 3 кілометри, плаванні на 50 метрів, метанні навчальної гранати, стрільбі з автомата Калашникова, а також подоланні загальновійськової смуги перешкод.
За підсумками змагань ліцейська команда під керівництвом заступника начальника Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Євгена Казаніна виборола І місце у подоланні смуги перешкод, ІІІ місце - з підтягування, ІІІ місце - з метання гранати. Призерами Всеукраїнської спартакіади стали: Єгор Далієвський – ІІ місце з багатоборства, Владислав Полюшко - ІІ місце з підтягування. Нормативи кандидата в майстри спорту України виконали Єгор Далієвський, Владислав Полюшко та Олег Сергієнко. Нормативи І-го спортивного розряду виконали Денис Корнус та Олександр Мигуля, а ІІ-го спортивного розряду - Олександр Наливайко та Андрій Семенов.
За результатами спартакіади чернігівські ліцеїсти посіли почесне третє місце в командному заліку. Переможцем змагань стала команда Запорізької області, а спортсмени-допризовники з Вінницької області стали другими.
За інформацією регіонального медіа-центру Міністерства оборони України
Останні новини Чернігівщини
470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54
У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.
Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22
Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.
З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51
З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.
Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45
Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.