У Чернігові закінчився перший етап турніру «Шкіряний м'яч». ВІДЕО
Який тривав з 16 вересня по 3 жовтня. В ньому брали участь 30 футбольних команд шкіл міста.
В трьох вікових категоріях перемогу здобули 6 команд по три з Новозаводського та Деснянського районів.
Перемогли команди шкіл: №2, №11, №12, №34 та 35.
Районний етап турніру буде проходити у квітні та травні наступного року, а всеукраїнські змагання заплановані на червень.
Відео ТРА "Новий Чернігів"
Останні новини Чернігівщини

Виявлено 60 нових випадків COVID-19 16:33
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 січня в області зафіксовано 60 нових випадків COVID-19.

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35
Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28
Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50
Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40
Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.