Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 08:34:01

Спортивна програма по оздоровленню та розвитку дітей “Податкова ліга” триває на Чернігівщині

01.10.2013   09:28

Цього року заняття, організовані Радою профспілки податківців Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, пройшли під девізом – “Олімпійський урок” і були приурочені Дню учителя.

Зокрема у чернігівській загальноосвітній школі №20 проведена вікторина серед учнів 7-8 та 8-11 класів на олімпійську тематику. Слід зазначити, що під час змагань учні виявили обізнаність та змістовні знання щодо історії розвитку олімпіади, різноманітних видів спорту в древній Греції. Втім, найбільшу кількість балів серед 7-8 класів набрав Кирил Безсонов, а серед 8-11 класів – Денис Крюков.

Фахівцями Міндоходів було організовано і турнір з міні-футболу “Вересневий кубок”. Змагання пройшли за круговою системою. Кожна команда зустрілась з суперником. Це обумовило напругу та непередбаченість результатів матчів.

Серед 7-8 класів перше місце і кубок виборола команда 8Б, другою стала команда 8А та третьою команда 7Б. Серед 8-11 класів відповідно: 1-9А, 2-9Б та 3- у збірної 8 класів. Також були визначені найактивніші футболісти в окремих номінаціях: Звання “кращий захисник” отримали Кирил Безсонов та Денис Крюков, “кращим бомбардиром” визнано Андрія Зінченка, а Богдана Марценюка та Дмитра Степуру названо “кращими гравцями”.

Цікавою видалася зустріч юних спортсменів із заслуженим майстром спорту України з біатлону, учасницею трьох Олімпійських ігор, срібною та бронзовою призеркою Чемпіонатів світу, Чемпіонкою Європи, переможницею етапу Кубку світу Ніною Лемеш.
 

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.