Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 01:36:39

День народження ЧДІЕУ студенти відзначили спортивними змаганнями. ВІДЕО

20.09.2013   14:34Агенцiя

18 вересня 2013 року студенти, викладачі та гості дружною родиною святкували День народження Чернігівського державного інституту економіки і управління.

На честь дня народження була проведена “Мала Олімпіада ЧДІЕУ”. Свято alma mater, яке відбувалося в фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧДІЕУ, розпочалося з привітального слова в.о. ректора ЧДІЕУ Володимира Вікторовича Казимира. Гостем нашого свята стала заступник міського голови із гуманітарних питань – Анна Романова. Від імені О.В. Соколова Анна Анатоліївна привітала студентський та професорсько-викладацький склад ЧДІЕУ. Особливо приємним для всіх було привітання також вельмишанованої людини в нашому інституті, яка доклала велетенських зусиль у становленні інституту – Суховірського Бориса Івановича, ректора ЧДІЕУ у 1994-2002 рр.

Продовженням свята стали змагання, у котрих брали участь 6 команд від кожного факультету. Програма змагань була насиченою, змістовною і творчою. Студенти в різноманітних конкурсах показували свої навички і вміння, швидкість, оригінальність, виразність і самобутність. Особливо відзначились у конкурсі піднімання гирі студент юридичного факультету Феськовець Денис – 100 разів, і студент інженерно-будівельного факультету – Лашук Олександр – 105 раз.

Креативно, творчо, оригінально й натхненно підтримували свої команди вболівальники.

Усі учасники показали гарні результати, усі отримали грамоти, подарунки, проте найкращими суддівська колегія визнала команду фінансово-економічного факультету “Максимум”. Після змагань на учасників і гостей чекав дуже цікавий і оригінальний подарунок- сюрприз- смачний та оригінальний торт.

Останні новини Чернігівщини

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу 14:51

18 січня відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення.

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.