Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 05:34:57

Володимир Бондаренко: «Людина коштує стільки, скільки коштують його слова»

18.09.2013   13:34Агенцiя

За останній час у чернігівському боксі стався ряд приємних подій: наші хлопці перемагали на безлічі турнірів, як у нашій країні, так і за кордоном, кращі спортсмени їздили на навчально-тренувальні збори, у Чернігові провели міжнародний турнір пам'яті Р.А.Саїда.

Один з тих, хто в даний момент безпосередньо причетний до успіхів нашого боксу - президент обласної федерації боксу Володимир Бондаренко.

Володимир Олександрович народився і виріс в смт Городня нашої області. Відразу після закінчення інституту попрямував працювати до столиці. І вже через деякий час став успішним бізнесменом у сфері будівництва. Ще з дитинства Володимир хотів допомагати людям, а коли з'явилася така можливість, то не забув про те, про що завжди мріяв.

- Мені завжди подобався бокс. Ще в студентські роки я займався цим видом спорту на стадіоні ім. Гагаріна. Мені дуже імпонує цей вид спорту, тому що він розвиває всі необхідні якості, які потрібні людям: впевненість у собі, силу, витривалість, безстрашність і вміння досягати результату.

- Дуже приємно, коли бачиш, з яким азартом молодь виступає на змаганнях! Як горять їхні очі під час нагородження! Як тут не підтримувати? Упевнений, що у Чернігівського боксу великі перспективи. У першу чергу ми будемо допомагати тим, хто вже чого - то добився і заслужив. Не потрібно багато обіцяти - треба просто брати і робити! Так у будь-якій справі. Тому будемо звертати більше уваги на тих, хто цього заслуговує.

- Найголовніше - це виконані обіцянки. Адже людина коштує рівно стільки, скільки коштують його слова. Важливі не порожня балаканина, а реальні результати. Завжди намагаюся жити за цими правилами.

- Важливо не забувати, де ти народився і виріс. Пам'ятати це. Дуже хочу зробити для рідного краю що - то корисне: побудувати спортивну арену, наприклад. Щоб якомога більше дітей та молоді могли з користю проводити свій час.

ring.cn.ua

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини