Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 05:10:35

Навчитися ходити під вітрилами можна і в Чернігові

11.09.2013   11:54

З метою розвитку нових форм роботи з учнівською та студентською молоддю Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю разом із Чернігівським яхт-клубом започаткували новий туристичний напрямок – вітрильний туризм.

8 вересня пройшла презентація цього напрямку діяльності на річці Стрижень поблизу урочища Ялівщина. Захід викликав надзвичайну зацікавленість серед учнівської молоді міста та зібрав понад 50 учасників.

Заняття проводилися на швертботах типу "Оптиміст" та "Кадет". Для всіх охочих основи ходіння під вітрилами показали досвідчені інструктори вітрильного туризму – яхтенний стерновий І класу Владислав Кириченко та яхтенний стерновий ІІ класу Каріна Антонцева.

На переконання директора Центру ТОВ РДМ Олександра Гаврилея, цей напрямок туризму є досить перспективним для Чернігова, де протікають Стрижень та Десна, а повний штиль буває вкрай рідко. «В нас на меті створення дитячого клубу юних моряків», - поділився планами на перспективу О. Гаврилей.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини