У Чернігові відбулись Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту на Кубок “Дружба – 2013”. ФОТО
6-го вересня у Чернігові, на спортивно-оздоровчому комплексі обласного Управління ДСНС проходили Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту на кубок “Дружба”.
Традиційно, вже в 36-те, у них узяли участь спортсмени-рятувальники Чернігівської області України, Брянської області Російської Федерації та Гомельської області Республіки Білорусь.
Під час урочистого відкриття змагань головний суддя – начальник Управління ДСНС у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк побажав спортсменам високих результатів, швидких секунд та перемоги сильнішому. Крім того, за словами Вадима Шулюка, ці змагання не тільки є своєрідним візитом дружніх слов’янських держав, аби визначити сильнішого, а й дають можливість рятувальникам поспілкуватись та перейняти певний досвід сусідніх держав з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та подій.
Капітани трьох команд підняли прапор країни-господаря змагань, після чого пролунав перший старт у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху учбової башти. У цьому виді суперництва з результатом 13,98 сек. переміг представник збірної Білорусі В’ячеслав Ященко.
У наступному етапі, подоланні стометрової смуги з перешкодами, першим прийшов до фінішу гомельчанин Юрій Полещук.
У пожежній естафеті 4х100 метрів найшвидшими знову ж таки були спортсмени з Білорусі.
Проте, у одному з найбільш видовищніших видів боротьби, бойовому розгортанні, перемога була за господарями змагань. Чернігівці, з різницею у 0,05 сек., вирвали перемогу у своїх найзапекліших колег-рятувальників з Гомельщини.
У відповідності до загально підсумкового протоколу міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту на кубок “Дружба-2013”, місця розподілились наступним чином: 1 загальнокомандне місце і перехідний кубок у збірної команди рятувальників Гомельської області; срібні нагороди отримали господарі змагань – рятувальники Чернігівщини; третє місце у росіян.
Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА
Останні новини Чернігівщини
КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» готують місто до опалювального сезону 17:17
Тривають роботи з підготовки теплової інфраструктури Чернігова до проходження опалювального сезону 2025–2026 років. Фахівці КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» здійснюють комплекс планових, профілактичних і відновлювальних заходів, спрямованих на безперебійну роботу системи теплопостачання та гарячого водопостачання в зимовий період.
Сприяв незаконній порубці дерев у заповіднику: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу посадовця лісгоспу, який спричинив державі мільйонних збитків 16:42
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання мешканцем Чернігівського району своїх посадових обов’язків, що сприяло незаконній порубці лісу в заповіднику. Збитки, завдані державі, сягають понад 13 мільйонів гривень.
Підготовка до зими, нова система оповіщення та відновлення житла — серед тем загальноміської наради 16:08
8 липня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.
Де робити, аби добре заробити? 15:34
Відповідь на це запитання знають у службі зайнятості. На початок липня у базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось близько двох тисяч пропозицій від роботодавців області. І серед них є ті, хто навіть у воєнний стан готовий платити працівникам високу заробітну плату. В ТОП-10 високооплачуваних вакансій регіону увійшли:
Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09
В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.