Підсумки міжнародного турніру з футболу
З 8 по 12 серпня у м. Чернігові відбувся перший міжнародний турнір з футболу серед команд юнаків 1999 року народження міст-партнерів. У змаганнях, які проходили на стадіонах ім. Ю. О. Гагаріна та “Локомотив”, взяли участь 4 команди м. Чернігова: “Десна – 1”, “Десна – 2”, “Юність – 1”, “Юність – 2”, а також команди міст Гомеля (Білорусь) і Митіщі (Росія).
Заключний етап змагань пройшов на Центральному стадіоні ім. Ю. О. Гагаріна, де і визначився переможець турніру, яким стала команда юнаків з міста Митіщі. Друге місце зайняла команда юнаків міста Гомеля, третє – чернігівська команда “Юність – 1”.
Команди-переможці нагороджені кубками та медалями, а кращим юнакам турніру вручені пам’ятні призи.
За інформацією відділу по фізичній культурі та спорту міської ради
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.