Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 11:53:17

Чернігівці бігають всюди. І у Рівному також

08.08.2013   13:18Агенцiя

ХVІ традиційний легкоатлетичний пробіг «Сильні духом - 2013» відбувся у Рівному поблизу гідропарку та лебединого озера.

Мета заходу - пропаганда здорового способу життя, популяризація рухливих видів спорту.

Серед учасників зібралися люди різних вікових категорій. За словами голови відділення НОК в Рівненській області Миколи Петренчука, їх розподілили на групи.

«Змагалися діти до 13 років, юнаки і дівчата до 18 років, чоловіки і жінки 19-39 років, 40-59 років, 60-69 років, 70 років і старші. Відповідно до віку вони могли виступати у легкоатлетичних пробігах на дистанціях 2,5; 5; 10 кілометрів та півмарафоні (21 км.). Цікаво, що цей пробіг у нас вийшов навіть не регіональний, а міжнародний, адже крім представників Рівненської, Волинської, Львівської та Чернігівської областей, бігали легкоатлети з Польщі та Білорусі. Загалом цього року взяли участь майже сотня легкоатлетів», - поділився враженнями очільник Рівненьского осередку.

Тож переможцями стали: на дистанції 2,5 км – Ольга Гупало (м. Луцьк) та Олександр Добровський (м. Рівне). Не було рівних на дистанції 5 км Марії Філюк (м. Луцьк), Оксані Вавилюк (м. Луцьк), Юрію Хомичу (м. Рівне), Сергію Філюку та Святославу Філюку (м. Луцьк), Віталію Левицькому (м. Рівне).

Дистанцію в 10 км успішно подолали Ядвіга Островська (м. Львів), Григорій Хомич (м. Луцьк), Володимир Веремійченко (м. Чернігів). Найкращим у півмарафоні став львів'янин Василь Тетерко.

Усі призери та переможці змагань отримали подарунки від відділення НОК в Рівненській області.

http://noc-ukr.org/news/7769/

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.