Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 10:59:16

Свято спілкування з видатними спортсменами Чернігівщини у дитячому таборі на Прилуччині

25.07.2013   16:53Агенцiя

Успішно завершився ХІІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль в голландському Утрехті для юної олімпійської збірної країни, але не завершилися спортивні заходи в дитячих оздоровчих таборах.

До дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Веселка”, що розташований в мальовничому селищі Удайці Прилуцького району завітало олімпійське літо разом з відомими олімпійцями області, заслуженими майстрами спорту з біатлону Валентиною Цербе – Несіною і Ніною Лемеш.

Більше 100 дітей з вадами розумового розвитку відкрили свої серця для спілкування з відомими земляками. Діти ведуть активний спосіб життя: проводять спортивні змагання, кожний день плавають і роблять зарядку, доглядають за своїм господарством, в якому є грядки з городиною, пасіка і навіть невеличка свиноферма. Приїзд зірок спорту створило свято для дітей. Протягом години діти спілкувалися з олімпійцями. Відомі біатлоністки були приємно вражені дисциплінованістю та знаннями вихованців закладу. Діти знають Сергія Бубку (президента НОК України) та Марію Булатову (Президента Олімпійської академії України).

Від Національного олімпійського комітету України перша призерка Олімпійських ігор незалежної України Валентина Цербе – Несіна вручила директору закладу спортивний інвентар, а призерка чемпіонатів світу Ніна Лемеш – книги на олімпійську тематику. Діти довго не відпускали ексспортсменів: дарували свої музичні виступи, фотографувалися, брали автографи і знову запрошували до себе в гості.

http://noc-cn.org/news/svjato_spilkuvannja_z_vidatnimi_sportsmenami_chernigivshhini_u_ditjachomu_tabori_na_priluchchini/2013-07-24-852

Останні новини Чернігівщини

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Понад 2000 обстежень та понад 170 порушень санітарного законодавства виявили фахівці Держпродспоживслужби на об’єктах нагляду під час січневого локдауну

Понад 2000 обстежень та понад 170 порушень санітарного законодавства виявили фахівці Держпродспоживслужби на об’єктах нагляду під час січневого локдауну 09:50

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області в період дії додаткових обмежувальних заходів з 8 по 24 січня року провели 2214 обстежень закладів громадського харчування, об’єктів торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, агропродовольчих ринків, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:43

Іформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 січня по 8:00 26 січня 2021 року.