У Чернігові пройшов чемпіонат міста з пляжного волейболу
Днями на новій навчально-спортивній базі ДЮСШ "Чернігів" в районі старої переправи на "Бобровиці" пройшов відкритий чемпіонат міста з пляжного волейболу серед чоловічих і жіночих команд.
У змаганнях взяли участь 13 чоловічих і 10 жіночих команд. Перемогу у складі команд здобули Олександр Клименко і Володимир Леоненко, Юлія Ворона і Тетяна Рубан.
Організаторами змагань виступили: відділ по фізичній культурі та спорту міської ради, міський Центр "Спорт для всіх", дитячо-юнацька спортивна школа "Чернігів" міської ради, благодійний фонд ім. О. Молодчого. Активну участь у проведенні заходу взяли також депутати міської ради.
За інформацією відділу по фізичній культурі та спорту міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression