Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 13:15:12

У Чернігові хочуть відродити “Зірницю“

19.07.2013   07:53

У Чернігові представники громадських організацій мають намір відродити проведення військово-патріотичної гри “Зірниця”. З такою ініціативою виступили, зокрема, активісти громадської організації “Сота” та Фонду “Майбутнє Чернігова”. Їх підтримав Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

В оздоровчому таборі “Дружба”, де зараз відпочивають і оздоровлюються 180 дітей, пройшли перші змагання. Чотири команди школярів боролися за першість в естафеті, на швидкість транспортували “пораненого”, стріляли з макетів зброї. На переконання організаторів, “Зірниця” розвиває сміливість, витривалість, покращує фізичну підготовку.

Табір відвідав міський голова і поспілкувався з дітьми. На думку О.Соколова, наразі існує потреба відродження традицій патріотичного виховання молоді, що особливо актуально у процесі підготовки до 70-річчя визволення Чернігова від фашистських загарбників.

“Це той позитив, який ми повинні привнести у наше життя. У школі діти тривалий час проводять за комп’ютерами, а дозвілля варто витрачати на активний відпочинок. Крім того, патріотична складова обов’язково має бути присутня”, – сказав О.Соколов.

Міський голова вважає, що спільними зусиллями громадських організацій і органів влади “Зірницю” цього навчального року відновлено. У планах – провести на рівні міста, щоб за перемогу боролися команди різних шкіл Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.