Спортивні змагання у таборі на Ніжинщині
Юні спортсмени дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ім. Батюка», що розташований в селі Вертіївка Ніжинського району вболівають за юних олімпійців України, які виборюють медалі ХІІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в голландському Утрехті.
Діти, які сьогодні оздоровлюються в дитячому закладі незвичайні, бо вони всі в свої 10-13 років вже професійно займаються спортом. Більше 150 футболістів, дзюдоїстів, борців, легкоатлетів повноцінно проводять навчально-тренувальні збори. А там, де збираються спортсмени не обійтися і без змагань. Протягом тижня 4 команди, які представляли 4 види спорту визначали переможця в Спартакіаді табору.
В рамках Спартакіади були проведені змагання з футболу, легкої атлетики, шашок, шахмат та настільного тенісу. А на нагородження переможців і призерів та парад закриття заходу були прибули почесні гості: заслужений майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш, заступник міського голови м. Ніжина Олег Григорович Баранков і начальник управління освіти Ніжинської міської ради Надія Олексіївна Пономаренко.
Від НОК України дитячому закладу був переданий спортивний інвентар, всі учасники отримали сувенірну атрибутику. Директор табору Олена Вікторівна Царенко подякувала НОК України і запевнила, що двері закладу завжди відкриті для майбутніх олімпійців.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.