Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 11:46:25

У змаганнях з бігу на 3000 метрів перемогли танкісти

16.07.2013   08:22

У рамках військової спартакіади 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у селищі Десна Козелецького району, відбувся чемпіонат навчального центру з бігу на 3000 метрів серед військових частин.

Участь у змаганнях  взяли участь представники 5 військових частин 169-го навчального центру: офіцери, військовослужбовці військової служби за контрактом, а також солдати строкової служби.

- Такі масштабні заходи  у «Десні» проводяться регулярно, - повідомив начальник фізичної  підготовки та спорту 169-го центру  майор Владислав Суспо. – Чемпіонат став своєрідним відбірковим етапом перед участю в чемпіонаті Збройних Сил України з воєнізованого кросу на 3 кілометри. Кращий стаєрський підрозділ представлятиме навчальний центр на цих змаганнях.

Відтак, 1 командне місце у чемпіонаті здобули воїни 300-го навчального танкового полку. Друге місце за 354-м навчальним механізованим полком, третє вибороли спортсмени 507-го навчального ремонтно-відновлювального батальйону.

В індивідуальному заліку «золоту» медаль виборов молодший сержант Петро Васкуп з ремонтно-відновлювального батальйону. Три кілометри військовослужбовець подолав  за 10 хвилин 57 секунд.

Командування навчального  центру нагородило переможців кубками,  медалями та значками воїн-спортсмен, а кращих стаєрів – відзнаками відповідного спортивного розряду.

Ануфрієв Віктор

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.