Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 17:47:04

Чернігівщина відмічає 60-річчя веслування

10.07.2013   20:22Агенцiя

За підтримки обласного осередку НОК України були організовані та проведені Відкриті змагання з веслування на човнах «Дракон» серед колективів банківських установ.

Більше 80 учасників, які представляли обласні філіали чотирьох банків, разом зі своїми сім’ями зібралися на березі мальовничої річки Десни, щоб визначити переможця.

В запеклій боротьбі перше місце виборола команда управління Національного банку в Чернігівській області, друге – команда банку «Демарк», третє – команда Террабанку.

Головним на змаганнях стала не перемога, а спортивний настрій, командний дух і маса задоволення.

Після нагородження всі команди зібралися за кулішем, де ще довго обговорювали найгостріші моменти змагань на воді та згадували майстрів спорту Чернігівщини із веслування.

http://noc-cn.org/news/chernigivshhina_vidmichae_60_richchja_vesluvannja/2013-07-10-845

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини