Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 січня, 11:18:21

На міжнародному фестивалі “Дружба” перемогла дружба

02.07.2013   11:33Агенцiя

29 червня у с. Сеньківка Городнянського району, що на Чернігівщині біля Монументу Дружби пройшов Міжнародний молодіжний фестиваль “Дружба-2013”.

Цей масштабний щорічний захід цього року приймала Україна.

Традиційно у цьому заході беруть участь понад 40000 учасників –делегації молоді та представників органів виконавчої влади, ділових кіл з Чернігівської, Брянської, Орловської, Гомельської, Могильовської областей, представники дипломатичного корпусу сусідніх держав.

Спортивна частина фестивалю включила в себе Спартакіаду “Слов’янське братство”. В рамках Спартакіади були проведенні змагання з п’яти видів спорту: футбол і волейбол серед чоловіків та жінок і гирьовий спорт в шести вагових категоріях. На урочистому параді-відкритті учасників змагань привітав перший заступник міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко.

Серед почесних гостей були присутні: директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Оксана Сердюк, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Брянської облдержадміністрації Тетяна Антишина, начальник управління фізичної культури, спорту та туризму Гомельського облвиконкому Володимир Привалов.

Більше 150 учасників вийшли на поміст, футбольне та волейбольні поля виявити чемпіонів Спартакіади. В запеклій боротьбі загально – командну перемогу здобула команда України, яка в останнє на цих змаганнях перемагала десять років тому. Другими стали представники Російської Федерації, а бронзу виборола команда Білорусі. Медалями, кубками та призами були нагороджені переможці та призери в особистих першостях змагань.

В цей же день біля монументу Дружби фінішував Міжнародний легкоатлетичний пробіг “Всесвітній біг заради гармонії ”. В одну колону злилися представники української та російської команд, які пронесли вогонь дружби з Москви та Івано – Франківщини до кордону. На згадку учасники пробігу нагородили почесних гостей свята пам’ятними медалями.

noc-cn.org

До теми:

 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини