Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 10:59:41

Як у Чернігові готують майбутніх олімпійських чемпіонів

19.06.2013   08:10

На Чернігівщині триває реалізація нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Як це відбувається на практиці, на власні очі бачили журналісти обласних та міських ЗМІ, які побували у спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з лижного спорту Чернігівської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства “Україна”.

Директор закладу Віталій Паршуков розповів, що школа відкрилася ще в 1978 році і на сьогоднішній день в ній займається 233 вихованці, працює 21 викладач, 9 з яких – заслужені тренери України. Половина вихованців спортивної школи – із сільської місцевості.

Останнім часом в школі відбулося багато позитивних змін, зокрема, за рахунок коштів державного і обласного бюджетів, а також спонсорської допомоги встановлено автономне опалення, реконструйоване стрільбище для біатлону, яке відповідає міжнародним стандартам, відремонтована їдальня, зроблений ремонт у кімнатах гуртожитку і постійно підтримується у належному стані лижо-ролерна доріжка.

Також Віталій Паршуков розповів про діяльність першого в Україні Державного центру олімпійської підготовки з біатлону, який відкрився цього року в Чернігові. Особливість цієї спортивної бази – постійно діючі тренувальні збори, саме тому сюди приїздять провідні спортсмени не лише з України, а також із сусідніх держав – Росії та Білорусі.

Загалом же, для організації фізкультурно-оздоровчої і реабілітаційної роботи та розвитку спорту вищих досягнень в області працюють 2 школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ), 2 центри фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, центр інвалідного спорту “Інваспорт”, 2 бази олімпійської підготовки (з біатлону та важкої атлетики), державний центр олімпійської підготовки з біатлону, 102 спортивні клуби, 57 громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, а також 54 спортивні школи (ДЮСШ).

З урахуванням ініціатив Президента України в області суттєва увага приділена відновленню наявних і будівництву нових відкритих спортивних ігрових та тренажерних майданчиків, першочергово – в закладах освіти усіх рівнів. Для цього планується виділення коштів з державного бюджету.

Так, завдяки співпраці з Мінмолодьспортом України “Олімпійському навчально-спортивному центру „Чернігів“” (колишній стадіон ім. Ю. О. Гагаріна) передбачено виділення з державного бюджету 6,6 млн грн на завершення капітального ремонту бігових доріжок і секторів із заміною синтетичного покриття та капітальний ремонт інфраструктурних об’єктів державного центру. У минулому році на стадіоні обладнано тренувальне футбольне поле розміром 60х80 метрів з найсучаснішою штучною травою.
 

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини