Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 10:38:00

Власним прикладом: з кабінету – на стадіон

17.06.2013   17:15Агенцiя

Блискучою перемогою команди Ріпкинського району завершилася ХІІІ літня обласна спартакіада серед державних службовців обласної, районних держадміністрацій та працівників місцевого самоврядування Чернігівщини.

Срібними та бронзовими призерами стали збірні Чернігівського і Новгород-Сіверського районів, яких у комплексному заліку розділило на фініші 0,6 десятих очка. До чільної п’ятірки увійшли також держслужбовці Городнянського та Бобровицького районів.

Спартакіада, яка проходила на стадіоні ім.Ю.Гагаріна стала серйозним випробуванням сили, швидкості, гарту і витривалості її учасників, адже змагання тривали цілий день. При цьому варто врахувати те, що більшості команд аби вчасно прибути до Чернігова довелося виїзджати о п“ятій годині ранку. Лише збірна Ніжина проігнорувала ці змагання і не спромоглася (чи забракло бажання) вийти на старт.

Під час урочистого відкриття на стадіоні відбулися показові виступи юних спортсменів та масовий легкоатлетичний пробіг у рамках “Олімпійського дня”, присвяченого створенню Міжнародного Олімпійського комітету. А далі завирувала, заяскравіла боротьба за нагороди в окремих видах. Скільки емоцій, енергії витратили спортсмени для перемоги, не залишивши байдужим нікого з вболівальників. А серед них було чимало керівників районів та міст.

На футбольному майданчику чемпіонські медалі здобула команда Чернігівського району, яка у півфіналі лише по пенальті вирвала перемогу в збірної облдержадміністрації, а у фіналі переграла новгород-сіверців з рахунком 1:0. Зазначу, що капітан чернігівців Петро Команда став чотириразовим чемпіоном. А ось у боротьбі за бронзу відзначилися талалаївці, очолювані головою райдержадміністрації Віталієм Гольцем. Він також несамовито змагався і в перетягуванні канату, в якому золото здобули держслужбовці Бобровиці. Срібні та бронзові нагороди в активі команд Корюківки і Срібного.

Не менш захоплюючими були поєдинки волейболістів, серед яких знову відзначилися спортсмени облдержадміністрації, які у вирішальних зустрічах обіграли бобровичан, а у фіналі – ріпкінців.

У шахах і шашках місця на п’єдесталі пошани здобули представники Семенівки, Корюківки, Срібного, Щорса, Ріпок, Ніжинського і Прилуцького районів. Серед майстрів малої ракетки кубок вибороли варвинці.

Після закриття спартакіади, її учасники пропонували організаторам удосконалити положення про змагання аби вони не перетворювалися у марафон витривалості (чи знущання?) для пропагандистів здорового способу життя.


Сергій Гайдук

Фртр: Володимир Коваль

Останні новини Чернігівщини

Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37

30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.

Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54

1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33

Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.