У Чернігові пройшов велоквест
12 червня відбувся велоквест «Вулицями рідного міста». Організаторами квесту були координатори групи ВелоЧернігів
«Полюбляю кататись на велосипеді, тож і прийняла участь у цьому заході. Збір був в міському парку, де ми пройшли інструктаж, познайомились з командами і почались змагання по місту. Було дуже цікаво розгадувати об’єкти та знаходити їх, навіть, відвідали декілька місць, в яких раніше ніколи не була. Організатори постаралися на славу! Маршрут був зіставлений так, що ми проїжджали через усе місто й проїхали більше 15 км! До фінішу прийшли стомлені, але задоволені такими перегонами» - говорить Капінус Аліса з команди «Перці на колесах».
Протягом трьох годин учасники їздили по місту та вирішували завдання. Перше місце у змаганнях посіла команда у складі: Лісогор Дмитрій, Сторчак Юрій, Данилов Дмитрій.
Спонсором квесту виступила ТМ «Рудь» тож по завершенні всі учасники ласували смачним морозивом.На завершення хотілося б подякувати спонсорам та керівникам «ВелоЧернігову» за організацію таких проектів, адже це уже не перший захід – першого червня вони організовували поїздку до Седнева на велосипедах. Та і надалі планують відвідувати різні місця Чернігівського району і області.
Полторацька Світлана
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.