Підведені підсумки обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту на кубок Анатолія Григоренка
6 червня на спортивно-оздоровчому комплексі Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області підведені підсумки обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту на кубок одного із перших учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Анатолія Григоренка.
Другий день змагань включав пожежну естафету 4 етапи по 100 метрів та бойове розгортання. У пожежній естафеті учасники долали будиночок, 2-метровий паркан, бум, з’єднували пожежні рукава та вогнегасником гасили палаючу ємність. Замість естафетної палички спортсмени передавали пожежний ствол. Найкраще впоралася із завданням і показали результат 70:31 сек. збірна аварійно-рятувального загону спецпризначення м. Чернігова.
В ході заключної і однієї з найяскравіших вправ “бойове розгортання”, команди від пожежної мотопомпи забрати воду з водойми, долали 100-метрову дистанцію, прокладали рукавну лінію з розгалуженням і за допомогою пожежних стволів влучно заливали спортивні мішені. Переможцем у цій вправі з результатом 69:59 сек. стала команда пожежно-рятувального підрозділу №1 м. Чернігова.
За результатами двох днів змагань у загальному підсумку перше місце й перехідний кубок Анатолія Григоренка зайняла команда Корюківського району. Друге загальнокомандне місце у збірної 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігова. Третіми були рятувальники аварійно-рятувального загону спецпризначення м. Чернігів.
Під час урочистої церемонії нагородження керівництво Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області вручило переможцям і призерам у окремих видах змагань грамоти, медалі та цінні подарунки.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.