Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 03:00:11

1-й Міжнародний турнір з боксу пам’яті Руслана Саїда

24.05.2013   10:04Агенцiя

У Чернігові проходить 1-й Міжнародний турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Руслана Саїда. Він посідав 18 місце у світі серед тренерів по версії АІВА, а його найвідоміший вихованець Дмитро Митрофанов нині 11–й в світовому рейтингу середньоваговиків. На триденний турнір з’їхалися спортсмени з чотирьох країн і ті, хто особисто знав Руслана Саїда.

Про тандем Дмитро Митрофанов – Руслан Саїд чули навіть ті, хто від спорту абсолютно далекий. Дмитро став чернігівським проривом до Всесвітньої серії боксу – чим абсолютно завдячує своєму головному тренеру. Досягнення Дмитра та Руслана у ринзі – саме так, разом – вражали. Тому і так боляче вразила всіх 27 травня минулого року звістка про те, що Руслан Саїд передчасно пішов з життя.
Рік потому. У пам’ять заслуженому тренеру України Руслану Саїду започатковано міжнародний турнір з боксу.

Україна, Росія, Білорусь, Молдова, вік – 17-18 років. Кожен з них приїхав за перемогою. Киянин Владислав переконаний у своїй, хоча з суперниками ще не знайомий. Каже, якби познайомився – то передчасно налякав би.

Подивитися попередні бої до Літнього театру у Чернігові зібралися глядачі різного віку, різних вагових категорій і різної статі. Оксана прийшла повболівати за боксерів, з якими раніше … разом тренувалася. Особисто тренера, якому присвятили турнір, Оксана не знала, але дуже багато про нього чула.

Почесні гості турніру – дружина Руслана Саїда Анжела і четверо його синів. За батька він був не лише своїм дітям, а й вихованцям Чернігівської школи-інтернату, де створив боксерський клуб “Надія”. Звідти свій шлях до великого рингу розпочинав і Дмитро Митрофанов. “Мій тренер”, каже Дмитро. А звучить так, ніби він каже “мій батько”. Має він дворазове українське золото, бронзу чемпіонату Європи, цілу низку міжнародних перемог і 11 місце у світовому рейтингу АІВА в середній вазі. Втім, перемагати не лише суперників, а і себе самого вчив боксера його тренер. Покинути бокс? – такого Дмитро не припускав навіть у найскладніші хвилини. Зараз Дмитро Митрофанов виступає у складі “Українських отаманів”, які представляли нашу країну у фіналі Всесвітньої серії боксу цієї весни.

http://chodtrk.com.ua/?p=9641

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.