Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:53:54

Малі олімпійські ігри пройшли у Чернігові

07.05.2013   12:38Агенцiя

У Чернігові 30 квітня на спортивному майданчику ЗНЗ № 30 проведено фізкультурно-оздоровчий захід “Малі олімпійські ігри”, організований комунальним закладом “Позашкільний навчальний заклад “Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” Чернігівської міської ради за підтримки обласного осередку НОК України. Мета заходу – формування здорового способу життя, сприяння активному відпочинку та організація змістовного дозвілля дітей, спілкування вихованців з видатними спортсменами Чернігівщини.

У змаганні взяли участь діти шкільного віку, активні вихованці та відвідувачі міських клубів за місцем проживання, яких привітала заслужений майстер спорту України з біатлону, призерка чемпіонатів світу та Європи Ніна Лемеш. Вона побажала підліткам здорового суперництва, завзяття та успіху.

Учасники команд, кожна з яких складалася з восьми осіб, мали змогу позмагатися в швидкості, спритності, гнучкості та влучності на десяти різноманітних станціях. Важливим моментом став факт не тільки персональних досягнень членів команди, а й їх загальнокомандна динаміка та згуртованість.

З’ясувати стосунки в найкращих олімпійських традиціях зійшлися вісім збірних команд:
команда “Адреналін” (збірна команда клубів “Інтелект” та “Клуб імені Ю.О. Гагаріна);
команда “Олімпійці” (збірна команда клубів “Чайка” та “Джерельце”);
команда “Динаміт” (збірна команда клубів “Десна” та “Мушкетер”);
команда “Юніори” (збірна команда клубів “Юніор” та “Червоні вітрила”);
команда “Авангард” (збірна команда клубів “Берегиня” та “Ровісник”);
команда “Вимпел” (збірна команда клубів “Щит княжого міста” та “Україна”);
команда “Фортуна” (збірна команда клубів “Юність” та “Фортуна”);
команда “Непереможні чемпіони” (збірна команда клубів “Камертон” та відділу соціально-профілактичної роботи).

Перемога знайшла своїх володарів:
І місце заслужено отримала команда – “Динаміт”;
ІІ місце – за командою “Юніори”;
ІІІ місце виборола команда “Вимпел”.

Всі учасники отримали заохочувальні призи та грамоти. А справжнім “коштовним” подарунком від обласного осередку НОК України для комунального закладу став набір із футбольних м’ячів. Кращого подарунку напередодні літнього періоду марно й шукати.

Подібні змагання серед клубів за місцем проживання, при тісній співпраці з обласним осередком НОК України, проходять не вперше. “Малі олімпійські ігри” є другою частиною невеликого “олімпійського” проекту Центру у 2012-2013 навчальному році. Взимку клубні команди вже змагались між собою на “Зимових олімпійських розвагах”.

Керівництво Центру вбачає особливу важливість та перспективність в цьому, одному з пріоритетних для закладу напрямках роботи дитячо-підліткових клубів, та у співпраці з чернігівськими олімпійцями. Методична служба Центру висловлює особливу персональну подяку Н. Лемеш та впевнена в подальшому розвитку плідної співпраці.

Працівники та керівництво Центру з радістю запрошує всіх дітей та підлітків міста відвідувати клуби за місцем проживання у літній період.

Приходьте – буде не тільки весело, а й корисно!

“Ми поряд! Ми в кожному районі! Ми – за крок від дому!”.


За інформацією служби Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.