Чернігівські кікбоксери підбили підсумки 2012 року
У Чернігівській міській раді керівники міста зустрілися з кікбоксерами та підбили підсумки сезону 2012 року. Кращих спортсменів і їхніх тренерів привітали міський голова Олександр Соколов та перший заступник міського голови Сергій Андрос, який також є почесним президентом обласної Федерації кікбоксингу.
Міський голова підкреслив, чернігівські кікбоксери є успішними, як на всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.
“Тандем тренерів та спортсменів дає позитивний результат, який маємо у Чернігові та області, входячи до десятки найсильніших команд України”, – сказав О.Соколов.
С.Андрос відзначив діяльність керівництва обласної Федерації кікбоксингу, завдяки якому цей вид спорту вийшов у місті на якісно новий рівень.
Разом із О.Соколовим та С.Андросом подяки і відзнаки спортсменам вручив депутат міської ради, заслужений тренер України Андрій Кужельний. Також обласна Федерація кікбоксингу відзначила організації і керівників, з якими активно й плідно співпрацює. Серед них – депутати Олександр Ковальов та Олександр Шкурат, газета “Чернігівські відомості”.
Понад десятиріччя у Чернігові кікбоксинг є найбільш пріоритетним серед не олімпійських видів спорту. Кікбоксингом у Чернігові займаються більше 180 юнаків і дівчат. З 2008 року чернігівська команда за спортивними результатами входить до десяти кращих в Україні.
За підсумками 2011-2012 років кікбоксери міста на Чемпіонатах світу і Європи здобули 11 золотих, 7 срібних та 7 бронзових медалей.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.