Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 22:51:24

Відбулася традиційна зустріч прихильників біатлону зі збірною України

22.04.2013   15:14Агенцiя

Спортсмени та їх вболівальники святкували третій день народження Клубу прихильників біатлону ім. Андрія Дериземлі. Біатлонна вечірка – це не лише зустріч справжніх друзів, але, як виявилося, і благодійний аукціон.

руки

руки

Клуб прихильників біатлону святкує три роки з дня свого народження. Заснований у 2010 році групою активних уболівальників-чернігівців, він об’єднав прихильників біатлону з різних міст України. Кістяк організації – діючі спортсмени-біатлоністи, колишні зірки спорту, а також люди, які допомагають становленню біатлону як в Чернігові, так і в державі. Адже більшість спортсменів збірної України з біатлону складають саме чернігівці.

Такі зустрічі біатлоністів і вболівальників клуб, який нараховує 300 членів, організовує щорічно. Спочатку, за традицією, новим членам організації в урочистій обстановці вручають квитки. А географія клубу широка: це вболівальники з Харкова, Одеси, Херсону, Києва, Славутича, Іллічівська.

На своєрідний п’єдестал пошани один за одним виходять представники жіночої та чоловічої збірних України, а також їх достойна зміна – юніори. Цьогоріч у жіночій збірній України великий сезон! Вони тріумфально повернулися з чемпіонату світу в Чехії, назбиравши колекцію медалей усіх достоїнств: золото, срібло і три бронзи. Але чоловіча збірна напористо наближається до п’єдесталу, впевнений заслужений майстер спорту України Андрій Дериземля.

Те, що не перевелися козаки в Україні, доводить юніорська збірна – достойна зміна ветеранам спорту. Для призера світових та європейських змагань Олександра Дахна біатлон – це зміст життя. Успіх молодого, але вже знаного спортсмена — у розробленій ним індивідуальній системі розвитку швидкісних якостей і непереборному бажанні тренуватися.

Серед почесних гостей на біатлонній вечірці — діти з вадами слуху. Вони щиро дарують спортсменам пісні, танці, квіти і зроблені власними руками роботи. В свою чергу спортсмени влаштовують благодійний аукціон, всі кошти від якого передають Чернігівській школі для дітей з вадами слуху на придбання спортивного інвентарю

http://chodtrk.com.ua/?p=9089

 

 

  
   
 

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини