Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 11:41:47

Наталія Смаль - призерка олімпійського ліцензійного турніру з дзюдо

22.11.2011   10:33Агенцiя

Спортсменка чернігівської школи вищої спортивної майстерності дзюдоїстка Наталія Смаль стала срібною призеркою олімпійського ліцензійного турніру "Гран-прі" у Амстердамі (Нідерланди), що проходив 19-20 листопада.

Наталія Смаль

У ваговій категорії 70 кг 28-річна чернігівка достроково виграла три сутичкиі лише у фінальному двобої поступилася господарці татамі, одній з найбільш титулованих дзюдоїсток світу Едіт Бош.

Фінішувавши зі сріблом в Амстердамі, Наталія Смаль заробила 120 олімпійських рейтингових балів. В цілому ж у нинішньому сезоні наша спортсменка виграла вже дев`ять медалей.

Нагадаємо, що "Гран-прі" Амстердаму був одним з ключових відбіркових стартів сезону до Олімпіади у Лондоні. В 2011 році у рамках олімпійської кваліфікації відбудуться ще три старти - Кубок світу у кореському Сувоні, турнір з серії "Гранд слем" у Токіо і "Гран-прі" у китайському Квиньдао.