Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 04:05:42

На Чернігівщині почалися змагання XX обласних сільських спортивних ігор Чернігівщини 2013

21.02.2013   16:51Агенцiя

20 лютого в м. Чернігові на спортивній базі СДЮСШОР з лижного спорту Чернігівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Колос” АПК України провела обласні змагання “Білої Олімпіади” з лижних перегонів та гирьового спорту серед збірних команд районних організацій ВФСТ “Колос” у залік XX обласних сільських спортивних ігор Чернігівщини 2013, присвячених XXII зимовим Олімпійським іграм в м.Сочі (Росія) та 70-й річниці визволення Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників.

товариства “Колос”

товариства “Колос”

На урочистому відкритті учасників змагань привітав заступник голови обласної організації Товариства Анатолій Савченко. Після підняття Державного прапора головний суддя змагань з лижних перегонів заслужений тренер України Віталій Паршуков ознайомив учасників Олімпіади з програмою змагань.
Змагання проводились серед юнаків та дівчат 1994 – 1995 р.р.н. та 1996 р.н. і молодші, жінок та чоловіків, а також серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Мінагрополітики і споживспілки.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ:

Серед дівчат 1994 – 1995 р.р.н. 3 км.
1 місце – Мойсієнко Юлія, Корюківський район
2 місце – Паршукова Марія, Чернігівський район
3 місце – Єсипчук Катерина, Ріпкинський район

Серед юнаків 1994 – 1995 р.р.н. 5 км
1 місце – Сидоренко Василь, м.Батурин
2 місце – Артюх Олександр, Чернігівський район
3 місце – Зайнагатдінов Максим,, Городнянський район

Серед дівчат 1996 р.н. і молодші 3 км..
1 місце – Сидоренко Анастасія м.Батурин
2 місце – Чалик Дарина, Корюківський район
3 місце – Свиридовська Марій, Чернігівський район

Серед юнаків 1996 р.н. і молодші 3 км..
1 місце – Осипенко Владислав, Корюківський район
2 місце – Драгун Дмитро, Корюківський район
3 місце – Гламозда Іван, Чернігівський район

Серед жінок 3 км.:
1 місце – Макаренко Марина, Корюківський район
2 місце – Сердюк Анастасія, Чернігівський район
3 місце – Науменко Тетяна, Бахмацький район

Серед чоловіків 5 км :
1 місце – Базилінський Євген, Чернігівський район
2 місце – Журавель Арсен, м.Батурин
3 місце – Гайдай Олександр, м.Батурин

Серед збірних команд РО ВФСТ “Колос”
1 місце -Чернігівський район – 183 очка
2 місце – Корюківський район – 174 очка
3 місце – Городнінський район – 128 очок

СЕРЕД СТУДЕНТІВ

ВНЗ I-II рівнів акредитації Мінагрополітики і споживспілки.
Дівчата 2 км.
1 місце – Жибер Наталія, Козелецький технікум вет.медицини
2 місце – Май Аліна, Чернігівський КООП технікум
3 місце – Гончарук Марія, Ссосницький с.-г. технікум
Юнаки 3 км.
1 місце – Заровний Олександр, Чернігівський КООП технікум
2 місце – Головій Віталій, Чернігівський КООП технікум
3 місце – Бондаренко Едуард, Ссосницький с.-г. технікум
КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ СТУДЕНТІВ:
1 місце – Чернігівський кооперативний технікум – 127 очок
2 місце – Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. Майнової – 95 очок
3 місце – Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку – 94 очка

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

ЖІНКИ абсолютна першість:
1 місце – Дробноход Марія, Городнянський район
2 місце – Матюшко Юлія, Козелецький район
3 місце – Лось Юлія, Ріпкинський район
Вагова категорія 70 кг.
1 місце – Середа Олег, Менський район
2 місце – Шабовта Олександр, Городнянський район
3 місце – Вовк Максим, Ріпкинський район
Вагова категорія 90 кг.
1 місце – Шабовта Володимир, Городнянський район
2 місце – Дюг Тарас, Ріпкинський район
3 місце – Колинин Ігор, Козелецький район
Вагова категорія більше 90 кг.
1 місце – Швачко Євген, Городнянський район
2 місце – Кузлинко Сергій, Козелецький район
3 місце – Іневич Михайло, Ріпкинський район

КОМАНДНІ МІСЦЯ:
1 місце – Городнянська районна організація ВФСТ “Колос” – 17 очок
2 місце – Козолецька районна організація ВФСТ “Колос” – 100 очок
3 місце – Ріпкінська районна організація ВФСТ “Колос” – 99 очок
Загалом у змаганнях прийняло участь 136 чоловік із 13 районів області.
Переможці і призери у командному і особистому заліку змагань були нагороджені грамотами, медалями і спортивним кубком.
Хай перемагають сильніші!

http://noc-cn.org/news/na_chernigivshhini_pochalisja_zmagannja_xx_oblasnikh_silskikh_sportivnikh_igor_chernigivshhini_2013/2013-02-21-771

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинуло двоє дітей 16:46

25 травня о 04:29 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Іржавець Ічнянської територіальної громади Прилуцького району.

Ваучер на навчання для громадян 45+

Ваучер на навчання для громадян 45+ 16:40

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.