Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 01:52:10

У Прилуках відбулися "Веселі олімпійські старти"

15.01.2013   11:47Агенцiя

Продовжуються зимові канікули, а разом з ними і дитячі розваги та змагання. Так, в спортивній залі ДЮСШ міста Прилуки Прилуцьким міським осередком НОК України були організовані та проведені змагання "Веселі олімпійські старти" серед школярів 3-4 класів.

Почесною гостею на спортивному святі була легенда чернігівського спорту, перша олімпійська медалістка незалежної України, бронзова призерка Олімпійських ігор з біатлону в Ліллехаммері Валентина Адамівна Цербе-Несіна.

В змаганнях взяло участь 12 команд. Це команди загальноосвітніх навчальних шкіл та команда НВК №15. Змагання включали в себе 5 естафет: "Передай естафетну паличку", "Хокей", "Посадка картоплі", "Влучний кидок" та естафета з ракеткою та м'ячиком.

В запеклій боротьбі перемогу здобула команда гімназії № 5, на другому місці - команда ЗОШ № 2 і на третьому - команда ЗОШ №9.

На церемонії нагородження учасників, вчителів,представників та батьків привітали спеціаліст І категорії сектора по фізичній культурі і спорту управління освіти Прилуцької міської ради Руслан Борисович Мосціпан та олімпійка Валентина Адамівна Цербе-Несіна. Переможцям та призерам змагань були вручені цінні подарунки у вигляді спортивного інвентарю, а всі учасники отримали сувенірну атрибутику від НОК України.


http://noc-cn.org/news/u_prilukakh_vidbulisja_veseli_olimpijski_starti/2013-01-12-742
 

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини