Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 15:51:52

На Маланки військові грали волейбол

15.01.2013   07:54

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині, з нагоди святкування Старого Нового року та преподобної Маланії відбувся відкритий волейбольний турнір серед військовослужбовців гарнізону.

У змаганнях взяли участь команди усіх частин навчального центру, а також збірна команда Десни.

– Цього року вирішили провести волейбольні змагання якраз напередодні відомого релігійного свята, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту 169-го навчального центру СВ ЗСУ капітан Владислав Суспо. – Це був своєрідний стимул для усіх спортсменів – на Щедрий вечір стати кращими волейболістами.

Відтак, у фінальних іграх, перше місце вже другий рік поспіль здобула збірна команда селища. Другими стали військовослужбовці 300-го навчального танкового полку, де командиром полковник Едуард Москальов.

Рішенням суддівської колегії та командування навчального центру кращими волейболістами турніру визнано строковика автомобільного батальйону молодшого сержанта Володимира Борисевича та старшого лейтенанта Романа Лисого з танкового полку.

Переможців та кращих спортсменів нагородили перехідним кубком, грамотами й тортами.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини